تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1400 - 17:23
کد خبر : 3844

نویدکیا: شایعه استعفایم با کرونایم همزمان شد

نویدکیا: شایعه استعفایم با کرونایم همزمان شد
سه امتیاز: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ولی خوب یا بد از شانس من، همان روز که این اتفاق افتاد تست من مثبت شد و درخانه بودم. شاید 24 ساعت تلفنم را هم نگاه نکردم. بعد به من گفتند چنین موضوعی اتفاق افتاده است.

به گزارش سه امتیاز، محرم نویدکیا پس از پیروزی ۴ بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بازی برای ما روند خوبی داشت. خیلی خوب شروع کردیم و مسلط بودیم. به همان نسبت حریف سعی می کرد از ضدحملات و ضربات ایستگاهی استفاده کند. بعد از ۱۰ نفره شدن شرایط آن ها خیلی خوب نبود. سعی کردیم از فضای کناره ها و حتی مرکز زمین خوب استفاده کنیم.

وی افزود: مقداری به خاطر فشاری که روی بچه ها بود با احتیاط بازی می کردند اما توانستند شانس های گل خوبی ایجاد کنند. در نیمه دوم با توجه به ۱۰ نفره شدن حریف فشار زیادی به حریف وارد شد. فضاهای بیشتری در اختیار ما گذاشتند که خیلی خوب استفاده کردیم. گل های بیشتری زدیم و موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. در نهایت باید از بچه ها ممنون باشم که بازی با کیفیتی انجام دادند، برد خوبی بود. بعد از آخرین باخت نیاز داشتیم از نظر روحی تقویت شویم. این برد امیدوارم در آینده به ما بیشتر کمک کند.

سرمربی سپاهان در مورد بازیکنان جدید این تیم گفت: الان زود است در موردشان نظر بدهم ولی رشید مظاهری نشان داد با اعتماد به نفس کار می کند و این به ما خیلی کمک می کند. میلاد جهانی هم شرایط بدنی خوبی نداشت. فقط به خاطر اینکه حس خوب بگیرد و با بچه ها آشناتر شود و ارتباط بهتری برقرار کند، سعی کردیم چند دقیقه ای به او شانس بدهیم. نه به صرف اینکه بازی خوبی ارائه بدهد. این مهم است ولی برای اول کار و باتوجه به اینکه تمرینات جدی هم نداشت، خواستیم به او حس خوب بدهیم. مطمئنا هفته های بعد می شود در موردشان قضاوت کرد که چقدر می توانند به تیم کمک کنند. خودم به این مساله امیدوارم که کمک کنند تا تیم رو به جلو حرکت کند.

نویدکیا در خصوص اینکه سه گل از جناح چپ به ثمر رساندند و از جناح راست حریف حملات زیادی داشتند، عنوان کرد: به خاطر اخراجی که دادند تمرکزشان به هم ریخت. مقداری سمت راستشان را از دست دادند و ما سعی کردیم بیشتر از آنجا استفاده کنیم. به خاطر نفرات کمی که داشتند کناره ها را بیش از حد از دست دادند. ما هم سعی کردیم به خوبی استفاده کنیم. هم از سمت چپ و هم از سمت راست این کار را کردیم، وگرنه از سمت راست هم دانیال و فرشاد خیلی خوب از فضاها استفاده کردند. کیفیت خوبی در کناره ها نشان دادیم.

سرمربی سپاهان در مورد عملکرد رضا میرزایی گفت: چون او یک استارتر است سعی می کنیم در لحظاتی که واقعا نیاز است از او استفاده کنیم. رضا کیفیت خیلی خوبی به خاطر سرعتش دارد. هر زمان آمده سعی کرده با تمام وجود به تیم کمک کند و غیر از این هم نبوده، امیدوارم در هفته های بعد هم با همین حس به تیم کمک کند. موضوع فیکس و ذخیره بودن نیست. هرکسی وارد زمین می شود باید با تمام وجود تلاش کند. واقعا رضا این کار را انجام می دهد. بقیه بچه ها هم باید همینطور باشند. هرلحظه به زمین می روند هرکاری می توانند باید برای تیم انجام بدهند.

وی در مورد اینکه پس از پایان نیم فصل اول شایعه استعفایش مطرح شد، اظهار داشت: اصلا نمی دانم این بحث از کجا شروع شد. نه نامه ای برای باشگاه نوشتم و نه صحبتی داشتم. قرار بود یکی دوجلسه با هیات مدیره به خاطر نیم فصل اول داشته باشیم و بحث هایمان را ادامه بدهیم. این اتفاق هم افتاد ولی خوب یا بد از شانس من، همان روز که این اتفاق افتاد تست من مثبت شد و درخانه بودم. شاید ۲۴ ساعت تلفنم را هم نگاه نکردم. بعد به من گفتند چنین موضوعی اتفاق افتاده، با بچه های باشگاه صحبت کردیم. بعد با محمدرضا ساکت به صورت تصویری صحبت کردم و گفتم چنین موضوعی نیست.

نویدکیا تصریح کرد: همیشه به باشگاه گفته ام که هر زمان حس کنند شرایطم خوب نیست، من مشکلی ندارم. احتیاجی هم نیست که حتما استعفا بدهم. اگر هم چنین موضوعی باشد خودم می توانم خیلی راحت اعلام کنم. با کسی حساب و کتاب یا مشکلی ندارم. تا زمانیکه بتوانم به تیم کمک کنم هستم وقتی هم که نتوانم خیلی ممنون، ولی اصلا چنین موضوعی نبود.

سرمربی سپاهان در خصوص اینکه اول فصل قرار شد هرکسی مبتلا شود ۱۰درصد جریمه شود، گفت: امیکرون را نمی توانیم کاری کنیم. چراکه نه، ۱۰درصد خودم را با کمال میل می‌دهم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.